فینوتک و توسعه پایدار

چالش‌های بسیاری امروزه زمین سبز ما را تهدید می‌کنند اما یکی از مهم‌ترین تهدیداتی که به چشم هم نمی‌آید، کسب‌وکارهایی هستند که صرفاً بر اساس کسب‌ درآمد پایه‌گذاری شده‌اند و اهمیتی به نوع درآمدزایی و مسئولیت‌های خود نمی‌دهند. دنیای کسب‌وکارهای پایدار، با مدل‌های سنتی متمایز است و تمرکز آن صرفاً بر پایه سوددهی نیست. جدا از کسب درآمد، تلاش برای حفظ محیط زیست و همچنین توجه به مسئولیت‌های اجتماعی، موارد دیگری هستند که در نقشه راه فینوتک به آنها فکر شده است. ما اینجاییم تا دانش‌ خود را با محیط پیرامون به اشتراک بگذاریم، جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم را بهبود دهیم و ردپای کار خود را در اجتماع ببینیم.

کسب درآمد

فینوتک ارزش همکاری و همراهی را می‌داند. به دور از هرگونه انحصارطلبی، در پی همکاری با فعالان بازارهای مختلف هستیم و می‌خواهیم با کمک به آنها، کسب درآمد نموده و به همراهان خود این ویژگی را بدهیم تا ارزش متمایزی برای مشتریان خود ایجاد کنند. ما به دنبال توانمندتر کردن کسب‌وکارهای مختلف هستیم تا بتوانند با کمک به یک‌دیگر، ایده‌های عالی خود را محقق کرده و تاثیر اجتماعی قابل لمسی را روی جامعه داشته باشند.

مسئولیت اجتماعی

یکی از اهداف اصلی ما در فینوتک، اثرگذاری روی جامعه‌ای است که در آن زندگی می‌کنیم. می‌خواهیم ردپایی داشته باشیم که در آینده به آن افتخار کنیم. فینوتک به نیازهای نادیده گرفته شده در جامعه توجه می‌کند و آنها را درنظر می‌گیرد.

حفظ محیط زیست

یکی از اولویت‌های فینوتک، تلاش برای بهبود شرایط محیط زیست است؛  تلاش اصلی فینوتک در راستای حفظ منابع محیط زیست، توسعه فناوری‌هایی است که به عموم جامعه اجازه می‌دهد تا زندگی دیجیتالی‌ واقعی را تجربه کرده و نیاز خود به منابع طبیعی و حضور فیزیکی در مکان‌های مختلف را به حداقل برسانند.

مخاطبـان فینوتــک

Finnotech

کسـب و کـارها

Businesses

سرویس های فینوتک در جهان رقابتی امروز به کسب وکارها قدرت نوآوری، ایجاد ارزش افزوده و خلق تجربه های نو برای مشتریان خود می بخشند؛ روندی که به سادگی باعث افزایش درآمد و کاهش هزینه ها می شود. 

Finnotech

برنامه نویسان

Developers

سرویس های فینوتک ابزاری قدرتمند هستند که به تحقق ایده های برنامه نویسان کمک میکنند. برنامه نویسان حلقه اصلی در زنجیره پیاده سازی سرویس های فینوتک برای کسب وکارها به شمار می روند. 

Finnotech

سرویس دهنـدگان

Service Providers

پلتفرم فینوتک به سرویس دهندگان یاری می رساند تا مانند یک کسب وکار نوپا، حرکتی سریع را تجربه کرده و به کسب وکارها اجازه دهند تا با دسترسی به هسته اصلی سرویس های نوین، نیازهای روزافزون مشتریان نهایی را برطرف ساخته و دایره مشتریان و جریان درآمدی خود را افزایش دهند.

Finnotech

امنیت و استانداردهای فینوتک

پلتفرم فینوتک  به شکل امن و قابل گسترش طراحی شده است. مهمترین گام در طراحی این سرویس‌ها، استفاده از معماری امن و مناسب برای احراز هویت و کنترل دسترسی همه‌ی اجزای سیستم است. فینوتک از تجارب جهانی و استاندارد RFC 6749 (معماری کنترل دسترسی OAuth 2.0) برای افزایش امنیت استفاده کرده است.
بارزترین ویژگی استفاده از این استاندارد، مدیریت دسترسی محدود و مشخص کسب‌وکارهای متقاضی به منابع و داده‌های مشتریان نهایی نزد سرویس‌دهندگان بزرگ مانند بانک، بورس، بیمه یا اپراتورها با اجازه و نظارت خود کاربران است.

© کليه حقوق وب سايت محفوظ است .