انتقال وجه کارت به کارت

payment-card-to-card
  • چه کار می‌کند؟
    این سرویس کمک می‌کند تا از کارت بانک آینده‌‎ی خود به کارت های گوناگونِ بانک‌های مختلف، در لحظه پول واریز کنید و سرویس انتقال وجه به هر کارت شتابی را براساس محصول خود توسعه دهید. %d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%82%d8%a7%d9%84-%d9%88%d8%ac%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aaفقط کافی است شماره کارت مورد نظر را داشته باشید.حتی می‌توان پرداخت‌ها را به صورت دسته‌ای و یا در یک زمان مشخص شده انجام داد.کافی است کارت بانک آینده را در اختیار داشته باشید تا حجم تراکنش مالی از سه میلیون ریال تا پنجاه میلیون ریال افزایش یابد.
  • چه مزیتی دارد؟
    با این سرویس دیگر نیازی به مراجعه به اپلیکیشن بانک وجود ندارد.نقل و انتقال مالی و روند عملیات کسب و کار شما نیز سریع‌تر می‌شود.
  • به طور مثال این سرویس، مناسب چه نوع کسب و کارها یا فعالیتی است؟استارت‌آ‌پ‌ها، که میزان تراکنش پایین‌تری دارند و انتقال وجه خود را به صورت کارت به‌کارت انجام می‌دهند.کسب و کارهایی که سقف تراکنش‌ مالی آن‌ها و کاربرانشان محدود است نیز می‌توانند از این سرویس بهره‌مند شوند.واحد‌هایی از کسب و کارهای بزرگ که پرداخت‌های کوچک و درون واحدی دارند.پرداخت‌های خرد ولی دسته جمعی، مثلا پرداخت پاداش به یک گروه به طور همزمان

فرم درخواست

Posted by / دی ۸, ۱۳۹۵
Posted in
Uncategorized