سپرده پذیری در حساب میانی

payment
  • چه کار می‌کند؟
    کسب و کار اینترنتی شما، خدمت یا کالا را در حقیقت از یک تامین‌کننده‌ی کالا یا خدمات خریده است و نقش شما در فروش کالا یا خدمت به مصرف‌کننده‌ی نهایی، یک نقش واسطه‌ایست. از آن‌جا که تمام مبلغ وصول شده تنها متعلق به یک کسب و کار نیست، برای جلوگیری از تخصیص مالیات و عدم استفاده%d8%b3%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%a7%d9%86%db%8c از مبلغ مذکور، بانک آینده یک حساب میانی را با کنترل دسترسی در اختیار کسب و کار قرار خواهد داد. در این حالت مالیات بعد از جدا سازی سهم طرفین، محاسبه خواهد شد.
  • چگونه کار می‌کند؟
    پولی که از مصرف‌کننده گرفته شده تا زمانی مشخص در حساب میانی شما می‌ماند؛ و تامین کننده پس از طی زمان مقرر شده و پس از کسر مبلغ مورد نظر کسب و کار، به سهم خود در فروش خواهد رسید. به نگه‌داری این مبلغ، سپرده پذیری می‌گویند که مطابق قانون تنها از طریق بانک‌ها و موسسات اعتباری-بانکی امکان‌پذیر است. که این سرویس این امکان را به راحتی برای کسب و کار فراهم خواهد آورد.
  • مثلا چه کسب و کارهایی از این سرویس سود خواهند برد؟
    تمام کسب و کارهای آنلاینی که کالای ملموس می‌فروشند. مثل فروشگاه‌های اینترنتیتمام کسب و کارهای آنلاینی که خدمات غیر قابل لمس ارایه می‌دهند. مثل سرویس‌های رزرواسیون هتل، یا کرایه‌ی اتومبیل، یا پیک موتوری

 

فرم درخواست

Posted by / دی ۷, ۱۳۹۵
Posted in
Uncategorized