مسدود کردن

close-card
  • چه کار می‌کند؟
    شما یک شرکت بزرگ یا یک استارت آپ دارید، لازم است مبلغ مشخصی در حساب مشتری‌تان، به دلایلی محفوظ بماند و در اصطلاح آن را مسدود کنید. این سرویس این امکان را برای شما فراهم می‌کند.%d9%85%d8%b3%d8%af%d9%88%d8%af-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86
  • چگونه کار می‌کند؟
    لازم است مشتریان شما یک حساب در بانک آینده داشته باشند.همچنین لازم است این قرار داد بین شما و مشتری قطعی باشد و رضایت مشتری هم جلب شود.شما شرطی گذاشته‌اید ، مثلا در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد سفارش‌‌ها این مبلغ از حساب مشتری برداشت شود، و در صورت به حد نصاب نرسیدن هم از حساب مشتری برداشتی صورت نمی‌پذیرد. در حقیقت این یک توافق دو طرفه بین مشتری و شماست.
  • مثلاً کجا از آن استفاده می‌شود؟
    مثلا شما به صورت گروهی سرمایه جمع کرده‌اید(crowdfunding). چند سرمایه‌گزار دارید، که در بانک آینده حساب دارند. به این مبالغ که مشتریان برای سرمایه‌گزاری در حسابشان تعیین شده، دست زده نمی‌شود. چون در اصل مسدود است. وقتی پروژه به ثمر برسد یا موفق شود، مبالغ را آزاد کرده و در حسابتان واریز خواهید داشت.در حقیقت وقتی سرمایه‌گزار در سرمایه‌گزاری شک دارد، اما شما به ایده‌ی خود ایمان دارید، می‌توان از این سرویس استفاده کرد.همچنین برای کسب و کارهایی که وصول پولشان پس از محقق شدن پیش شرط توسط مشتری یا سرمایه‌گزار صورت می‌گیرد؛ می‌توانند از سرویس مسدود کردن استفاده کنند.

فرم درخواست

Posted by / دی ۷, ۱۳۹۵
Posted in
Uncategorized