پرداخت مستمر

payment-periodly
 • چه کار می‌کند؟
  بعضی از کسب و کارها در ازای ارایه‌ سرویس، به صورت دوره‌ای و مرتب از کاربرانشان کارمزد دریافت می‌کنند. سرویس پرداخت مستمر، این عملیات را برای این دسته از کسب و کارها ساده‌‌تر خواهد کرد.%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%85%d8%b1
 • چگونه کار می‌کند؟
  کاربران باید یک حساب در بانک آینده داشته باشند.با کسب اجازه از کاربران جهت برداشت دوره‌ای پول از حسابشان، به صورت اتوماتیک کارمزد از حساب آن‌ها کم خواهد شد.
 • چه مزیتی دارد؟
  هیچ ورودی ای از سوی کاربران وجود ندارد و کاربران می‌توانند در صورت عدم رضایت از سرویس پرداخت مستمر، آن را قطع کنند. به اعتبار بانک آینده؛ به این سرویس اعتماد خواهد شد وهیچ مزاحمت و تداخلی حین پرداخت برای کسب و کار به وجود نخواهد آمد.از نظر زمانی، هم به نفع کسب و کارتان خواهد بود و هم کاربرانتان
 • مثلاً کجا استفاده می‌شود؟
  ایجاد امکان کمک همیشگی به خیریه‌ها برای کاربرانامکان برداشت مرتب کارمزد برای شارژ سرویس‌های اینترنتی یا مخابراتی امکان برداشت مرتب کارمزد برای حق عضویت به صورت منظم (باشگاه، اشتراک مجله و…)
 • چه کار می‌کند؟
  با استفاده از این سرویس می‌توانید امکانی را برای کاربران کسب و کارتان فراهم آورید که پرداخت انواع و اقسام قبوض، اعم از آب، برق، تلفن، گاز شهری، جریمه‌ی اتوموبیل و… را به آسانی و تنها با وارد کردن شناسه و مبلغ قبض، انجام دهند.طبق نیاز و در زمان‌های مشخص پرداخت دسته‌ای قبض نیز امکان‌پذیر خواهد شد.

فرم درخواست

Posted by / دی ۷, ۱۳۹۵
Posted in
Uncategorized