انتقال وجه حساب به حساب

acount-to-acount

 

  • چه کار می‌کند؟
    این سرویس کمک می‌کند تا از حساب بانک آینده‌‎ی خود به حساب‌های گوناگون در بانک‌های مختلف پول واریز کنید. فقط کافی است شماره شبای حساب‌های مورد نظر را داشته باشید.

%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%82%d8%a7%d9%84-%d9%88%d8%ac%d9%87-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d9%87-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8

  • به چه کار می‌آید؟
    لازم نیست برای کارمندان جدید خود در بانکی که می‌خواهید حساب باز کنید. حساب بانکی خودشان کافی است. حتی دیگر لازم نیست به صورت دستی، جدا جدا و تک تک به حساب تامین کنندگان کسب و کار، شرکایتان، سهام‌داران و بقیه‌ی ذی‌نفعان پول واریز کنید. با استفاده از این سرویس، همه‌ی این کارها را یک دفعه انجام خواهید داد.
  • چه مزیتی دارد؟
    سقف انتقال وجه در آن بالاست، ۱۵۰ میلیون تومان در هر روز. البته هیچ تراکنشی بیشتر از ۵۰ میلیون تومان انجام پذیر نخواهد بود. در حقیقت شما حد اکثر می‌توانید هر بار تا سقف ۵۰ میلیون تومان تراکنش داشته باشید. و در صورت نیاز می‌توانید آن را تکرار کنید تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان در روز پر شود.کل عملیات انتقال وجه دو ساعت هم طول نمی‌کشد و کسب و کارتان سریع‌تر و مطمئن‌تر فعالیت می‌کند.
  • مثلاً کجا استفاده می‌شود؟این سرویس برای پرداخت حقوق پرسنل در هر تعدادی که باشند ایده‌آل است.با استفاده از API می‌توانید بر اساس یک لیست از پیش تعیین شده با مشخص کردن ساعت و تاریخ، به شماره‌حساب‌های مختلف حقوق واریز کنید. مثلاً پرداخت حقوق ساعت ۱۲ ظهر روز ۲۹ هر ماه، شماره حساب جاری ۱۲۳۳۴۵۶۷۸۹۰ /آقای حمید حمیدی/ بانک آینده(یا هر بانک دیگری)

فرم درخواست

Posted by / دی ۸, ۱۳۹۵
Posted in
Uncategorized