اینجا به سوالات شما جواب می‌دهیم!

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که درباره خدمات فینوتک در ذهن دارید

فینوتک

فینوتک

روند شروع همکاری

روند شروع همکاری

ملاحظات فنی و ایمنی

ملاحظات فنی و ایمنی

پشتیبانی

پشتیبانی

کارمزدها و امور مالی

کارمزدها و امور مالی

سایر

سایر

سوالات احتمالی شما درباره شرکت فینوتک

فینوتک APIهای بانکی و خدماتی ارائه می‌دهد تا پُلی میان بانک‌ها، کسب‌وکارهای بزرگ و استارتاپ‌ها باشد. با این وب سرویس‌ها هر برندی می‌تواند به دور از انحصار از وب سرویس‌های مالی و بانکی بهره‌مند شود.

API کمک می‌کند تا کسب‌و‌کارها یا سیستم‌های مختلف با هم تعامل کنند و با ترکیب سرویس‌های یکدیگر، سرویس‌هایی با ارزش‌افزوده جدید خلق نمایند. API که به آن «رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن» هم گفته می‌شود، مجموعه‌ای از توابع است که با حفظ محرمانگی به برنامه‌ها امکان دسترسی به داده‌ها و تعامل با اجزای نرم‌افزار خارجی، سیستم‌عامل‌ها یا سرویس‌های خرد را می‌دهد.

برای مطالعه بیشتر درباره APIهای بانکی، اینجا را بخوانید.

محدودیتی در حوزه کاری برای استفاده از سرویس‌ها وجود ندارد. کسب‌وکارهای حوزه‌های مختلف مالی و بانکی، تجارت الکترونیک، بورس، بیمه، تلکام و... بسته به نیازشان می‌توانند از سرویس‌های فینوتک استفاده کنند. در صفحه کاربردها سرویس‌های مفید متناسب با حوزه فعالیت‌تان را مشاهده کنید.

کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، آنلاین و آفلاین، فعال در هر صنعتی با کمک وب سرویس‌های مختلف فینوتک، خدمات خلاقانه‌تری را در بستری امن‌ ارائه می‌دهند. اضافه شدن این خدمات تجربه کاربری را برای مشتریان این کسب‌وکارها بهبود داده و حتی گاهی فرآیندهای ممختلف داخل سازمان را کوتاه‌تر و بهینه می‌کند.

همچنین به دلیل سبد محصولات متنوع فینوتک، شما با تنوع زیادی از APIها روبه‌رو هستید و به صرف زمان اضافه برای دسترسی به تامین‌کنندگان متنوع نیازی ندارید.

«سندباکس» یک محیط نرم‌افزاری است که امکان تست تمام سرویس‌های فینوتک را به شکل آزمایشی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. با ثبت‌نام رایگان روی سندباکس، می‌توانید سرویس‌ها را پیاده‌سازی کرده و یک محصول آزمایشی خلق کنید. این محیط به شما اجازه می‌دهد تا پیش از نهایی شدن تصمیمتان برای خرید، مطمئن شوید که این سرویس نیاز مدنظرتان را برآورده خواهد کرد یا خیر.

در حال حاضر این ۶ بانک با فینوتک همکاری می‌کنند:

  • بانک آینده
  • بانک سپه
  • بانک خاورمیانه
  • بانک کشاورزی
  • بانک پارسیان