سرویس احراز هویت ویدئویی؛

جلوی سوء استفاده‌های مالی را می‌گیرد!

احراز هویت با ویدیوی ارسالی از سوی کاربر

چرا وب سرویس احراز هویت با ویدیو؟

وب سرویس احراز هویت با ویدیو، برای هر کسب‌وکاری که مشتری پیش از استفاده از خدمات به احراز هویت نیاز دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اینگونه که پس از دریافت ویدیوی لایو، کد ملی، تاریخ تولد و سریال پشت کارت ملی کاربر، آن را با عکس کارت ملی چک می‌کند و درستی/ نادرستی ویدیو را تایید و رد می‌کند.

evo0

روشی مناسب جایگزین احراز هویت حضوری کاربران

evo1

دقت بالای تشخیص هویت از روی ویدیو ارسالی کاربر

evo2

کاهش خطا و صرفه‌جویی در زمان

evo3

حذف اپراتور برای شناسایی هویت کاربران

تست API احراز هویت ویدیویی

برای اینکه عملکرد وب سرویس احراز هویت با ویدیو را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات، نتیجه فراخوانی را ببینید.برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1curl --location --request POST 'https://apibeta.finnotech.ir/kyc/v2/clients/TestFn/compareLiveVideoWithNationalCard?trackId=trackId' \2--header 'Authorization: Bearer 3--form 'nationalCode="0010005000"' \4--form 'birthDate="1371/02/01"' \5--form 'serialNumber="8G30010000"' \6--form 'video=@"/D:/test/Video 2021-09-26 at 15.30.38.mp4"' \7--form 'speechText="سلام"'

قیمت را آنلاین حساب کنید!

برای آنکه برآوردی از هزینه‌هایتان داشته باشید، کارمزد سرویس احراز هویت ویدیویی را در ماشین‌حساب محاسبه کنید.

calc-1

تعداد حدودی فراخوانی‌هایتان را وارد کنید

calc-1

کارمزد:

ریال

برای فراخوانی بالای 5000 بار با واحد فروش تماس بگیرید

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

سوالات متداول

خیر؛ خروجی این وب‌ سرویس درصد مطابقت چهره کاربر در ویدیو، با عکس کارت ملی است. تیم فنی شما می‌تواند تصمیم بگیرد که از چه درصدی به بالا را مطابقت کامل و صحت احراز هویت درنظر بگیرد.

ویدیویی که برای استعلام‌گیری آپلود می‌شود باید با فرمت MP4 باشد.

این سرویس با دقت بالایی که دارد، کاملا شما را از وجود یک اپراتور برای تطبیق ویدیو فرد با عکس کارت ملی‌اش بی‌نیاز می‌کند.

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم