با وب سرویس استعلام شبا؛

جلوی پرداخت اشتباه را بگیرید!

نمایش آنی نام صاحب حساب و بانک صادرکننده

اسنپ مارکت
بیمه سرمد
علی بابا

چرا وب سرویس استعلام شماره شبا؟

یکی از نیازهای کسب و کارها، استعلام نام صاحب حساب با شماره شبا است. این کار جهت کنترل مشخصات صاحب حساب و همچنین فعال بودن یا نبودن حساب مقصد است. زیرا هر حساب بانکی دارای یک شماره شبا (شناسه بانکی ایران) منحصر به فرد است، که از این شماره می‌توان برای انتقال وجه پایا یا انتقال وجه ساتنا استفاده کرد. به عنوان مثال یک فروشگاه آنلاین، پیش از تسویه حساب با فروشندگانش نیاز به استعلام شبا برای تطبیق مشخصات حساب مقصد با فروشنده خود دارد. این وب سرویس امکان استعلام شبا بانک ملت، استعلام شبا بانک پاسارگاد، استعلام شبا بانک صادرات، استعلام شبا بانک ملی و دیگر بانک‌های عضو شبکه شتاب را دارد.

تست فوری IBAN Inquiry API

برای اینکه عملکرد وب سرویس استعلام شماره شبا را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات، نتیجه فراخوانی را ببینید.برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1curl --location --request GET 'https://apibeta.finnotech.ir/oak/v2/clients/TestFn/ibanInquiry?trackId=trackId&iban=IR500160000000300000000001' \2--header 'Authorization: Bearer

قیمت را آنلاین حساب کنید!

برای آنکه برآوردی از هزینه‌هایتان داشته باشید، کارمزد استعلام شبا را در ماشین‌حساب محاسبه کنید

calc-1

تعداد حدودی فراخوانی‌هایتان را وارد کنید

calc-1

کارمزد:

ریال

برای فراخوانی بالای 10000 بار با واحد فروش تماس بگیرید

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

سوالات متداول

سرویس‌های ما به‌صورت API ارائه می‌شود و برای کسب‌وکارها است. اگر فقط یکبار می‌خواهید شماره شبای حسابتان را پیدا کنید، می‌توانید به سایت‌های کارت اینفو، رده و تهران شارژ استفاده کنید.

بله، این API استعلام شماره شبا و وضعیت فعال بودن یا نبودن حساب را برای تمام بانک‌های سراسر کشور نشان می‌دهد.

بله؛ در خروجی سرویس استعلام نام صاحب حساب با شماره شبا یک کد به شما برگردانده می‌شود که وضعیت حساب را نشان می‌دهد و در مستندات فنی سرویس توضیح داده شده است این کد به چه معناست.

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم