وب سرویس تبدیل کارت به حساب؛

تبادل مالی را بدون شماره حساب ممکن می‌کند!

دریافت شماره حساب، با شماره کارت

رده

چرا وب سرویس تبدیل شماره کارت به حساب؟

گاهی برای انتقال وجه به داشتن شماره حساب ۱۶ رقمی نیاز دارید. شماره‌ای که معمولاً آن را حفظ نیستید. یکی از وب سرویس‌های فینوتک، سرویس تبدیل شماره کارت به حساب است. شما با این وب سرویس می‌توانید امکان دریافت شماره حساب از روی شماره کارت را در اختیار کاربران خود قرار دهید. در حال حاضر این سرویس قادر به تبدیل شماره کارت به حساب بانک ملی، تبدیل شماره کارت به شماره حساب صادرات و برخی از دیگر بانک‌ها نظیر بانک رسالت، بانک ملت، بانک پاسارگاد و... است.

تست فوری Card To Deposit

برای اینکه عملکرد وب سرویس تبدیل شماره کارت به حساب را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات شماره کارت، نتیجه فراخوانی را ببینید. برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1curl --location --request GET 'https://apibeta.finnotech.ir/facility/v2/clients/TestFn/cardToDeposit?trackId=trackId&card=6060041002000401' \2--header 'Authorization: Bearer 

قیمت را آنلاین حساب کنید!

برای آنکه برآوردی از هزینه‌هایتان داشته باشید، کارمزد تبدیل کارت به حساب را در ماشین‌حساب محاسبه کنید

calc-1

تعداد حدودی فراخوانی‌هایتان را وارد کنید

calc-1

کارمزد:

ریال

برای فراخوانی بالای 10000 بار با واحد فروش تماس بگیرید

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

سوالات متداول

سرویس تبدیل شماره کارت به شماره حساب فینوتک به صورت API و به کسب‌وکارها ارائه می‌شود. اگر به‌صورت شخصی می‌خواهید از این سرویس فقط برای یک بار استفاده کنید سایت‌های کارت اینفو و رده این خدمات را ارايه می‌دهند.

این سرویس در ۱۵ بانک مختلف قابل استفاده است و شما می‌توانید با وارد کردن شماره کارت بانکی، شماره حساب را دریافت کنید. فهرست این بانک‌ها در مستندات فنی این سرویس آورده شده است.

برای بعضی کارت‌های بانکی که علاوه‌بر حساب اصلی حساب پشتیبان هم دارند، تبدیل کارت به حساب تنها شماره حساب اصلی را برمی‌گرداند.

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم