وب سرویس تبدیل کارت به شبا؛

در تمام بانک‌ها فعال و قابل فراخوانی است!

انتقال وجه پایا و ساتنا، با یک شماره کارت

اسنپ مارکت
پنبه ریز
بلوبانک

چرا وب سرویس تبدیل شماره کارت به شبا؟

هر کارت بانکی به یک شماره حساب بانکی متصل است. از این شماره حساب می‌توان برای انتقال وجه داخلی بین حساب‌های یک بانک استفاده کرد، اما برای انتقال وجه بین بانکی پایا، ساتنا و دریافت دستگاه کارت خوان (POS) یا درگاه پرداخت اینترنتی نیاز به دانستن شماره شبا دارید. شماره شبا مخفف «شناسه بانکی ایران» است و برای تمام حساب‌های بانکی وجود دارد. شما می‌توانید با وب سرویس تبدیل شماره کارت به شبا، قابلیت دریافت شماره شبا از طریق شماره کارت را درون نرم‌افزار خود پیاده‌سازی کرده و در اختیار کاربران قرار دهید. کاربران نیز می‌توانند با استفاده از آن تبدیل شماره کارت به شبا بانک ملت، تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک صادرات و دیگر بانک‌ها را انجام دهند.

تست فوری Card To IBAN API

برای اینکه عملکرد وب سرویس تبدیل شماره کارت به شبا را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات شماره کارت، نتیجه فراخوانی را ببینید. برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1curl --location --request GET 'https://apibeta.finnotech.ir/facility/v2/clients/TestFn/cardToIban?version=2&trackId=trackId' \2--header 'Authorization: Bearer 

قیمت را آنلاین حساب کنید!

برای آنکه برآوردی از هزینه‌هایتان داشته باشید، کارمزد تبدیل کارت به شبا را در ماشین‌حساب محاسبه کنید

calc-1

تعداد حدودی فراخوانی‌هایتان را وارد کنید

calc-1

کارمزد:

ریال

برای فراخوانی بالای 10000 بار با واحد فروش تماس بگیرید

درباره ما چه می‌گویند!

رحمانی

مدیر توسعه سام سرویس

«ما به عنوان شرکت مطرح خدمات پس از فروش برند داخلی سام و برند جهانی سامسونگ، توانسته‌ایم تا حد زیادی موفق به جلب رضایت مشتریان خود شویم. بدیهی است که در این راه بخشی از نیازهای خود را با برون‌سپاری به شرکت‌های اصلح تامین می‌کنیم. اکنون پس از یک سال استفاده از خدمات فینوتک، از انتخاب این شرکت به‌عنوان یکی از بازوهای قدرتمند اجرائی در عرصه فناوری اطلاعات بر خود می‌بالیم. مسئولیت‌پذیری، پاسخگوئی و اشتیاق فینوتک برای تداوم و برقراری خدمات در کنار تلاش خستگی‌ناپذیر برای حل معدود مشکلات به‌وجود‌آمده ستودنی است.»

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

سوالات متداول

سرویس‌های فینوتک به صورت API و فقط به کسب‌وکاها ارائه می‌شود. برای یک بار استفاده از این سرویس به سایت‌های کارت اینفو، تهران شارژ و رده مراجعه کنید.

تبدیل کارت به شبا روی تمام بانک‌های سراسر کشور فعال است.

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم