سرویس استعلام قبض موبایل؛

یک خدمت پرتقاضا برای نرم‌افزارتان!

فراخوانی جزئیات و مبلغ قبض تلفن همراه اول

پرداخت الکترونیک سپهر
دفتر پیشخوان دولت
ناواکو

چرا وب سرویس استعلام قبض تلفن همراه اول؟

با استفاده از این سرویس شما می‌توانید با وارد کردن «شماره تلفن همراه» خود، جزئیات قبض موبایل از جمله بدهی آخرین دوره و مهلت پرداخت را مشاهده نمایید.

تست فوری API استعلام قبض تلفن همراه اول

برای اینکه عملکرد وب سرویس استعلام قبض تلفن همراه اول را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات، نتیجه فراخوانی را ببینید. برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1curl --location --request GET 'https://apibeta.finnotech.ir/billing/v2/clients/billingInquiry?trackId=&type=TelNow&parameter=02188825796&secondParameter' \2--header 'Authorization: Bearer

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

سوالات متداول

سرویس استعلام قبض موبایل فقط «همراه اول» و «رایتل» را پشتیانی می‌کند. در حال حاضر امکان استعلام قبض موبایل ایرانسل وجود ندارد.

این سرویس همانطور که از نامش مشخص است صرفا برای استعلام گرفتن استفاده می‌شود. شما می‌توانید با کمک نیروی متخصص فنی خود امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت را هم به این وب سرویس اضافه کنید.

بدهی آخرین دوره، میاندوره و مهلت پرداخت قابل مشاهده هستند.

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم