با وب سرویس دستور پرداخت؛

محدودیت‌های مالی را از میان بردارید!

امکان واریز گروهی تا سقف 100 دستور پرداخت

کافه بازار
زرین‌پال
دیوار

چرا وب سرویس ایجاد دستور پرداخت؟

با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید از طریق فضای آنلاین در هر درخواست واریز گروهی، تا سقف 100 دستور پرداخت را ایجاد کنید. سرویس «ایجاد دستور پرداخت» به شما کمک می‌کند تا محدودیت‌های مالی را از میان برداشته و با صرفه‌جویی در زمان، پرداخت‌های سریع، امن و دسته‌ای داشته باشید. لازم به ذکر است که این سرویس به یک ابزار تایید پرداخت به عنوان مکمل نیاز دارد تا بتواند پرداخت‌های شما را به صورت گروهی انجام دهد.

evo0

عدم لغو تمام درخواست‌ها با اشتباه بودن یک مقصد در پرداخت گروهی

evo1

ایجاد دستور پرداخت و تایید آن در نرم‌افزار کیلید برای افراد حقوقی

evo2

امکان ایجاد دستور پرداخت‌های گروهی برای کوتاه شدن فرآیندها

evo3

کارتابلی شدن فرآیند پرداخت‌ها و لزوم تایید تصمیم‌گیرنده نهایی

تست فوری API دستور پرداخت

برای اینکه عملکرد وب سرویس ایجاد دستور پرداخت را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات، نتیجه فراخوانی را ببینید.برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1curl --location --request POST 'https://apibeta.finnotech.ir/keylead/v2/clients/TestFn/users/0010001016/deposits/0300000010000/requests?trackId=trackId' \2--header 'Content-Type: application/json' \3--header 'Authorization: Bearer 4--data-raw '{ "destinations": [{ "amount": "10000"5          , "description": "Test"6          , "number": "IR560160000000009000900000"7          , "reference_code": "4567"8          , "name": "Develop"9          }]10, "note":"text"11, "nationalCode":"0010001016"}'

!درباره ما چه می‌گویند

شهاب خدابخش

قائم‌مقام مدیرعامل کافه بازار

«ما توانسته‌ایم فرآیندهای مالی خود را تا حد زیادی خودکار کنیم. نرم‌افزار کیلید امضا و تایید پرداخت‌ها به‌صورت غیرحضوری را ممکن کرده است و با APIهای فینوتک این اپ به نرم‌افزارهای داخلی ما وصل شده‌اند تا در زمان و انرژی‌مان صرفه‌جویی کنیم.»

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

سوالات متداول

این سرویس فقط روی بانک آینده فعال است و سایر روند پرداخت، با اپلیکیشن کیلید که مربوط به همین بانک است قابل انجام است.

این سرویس امکان پرداخت کارتابلی را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند. ایجاد دستور پرداخت و امکان ویرایش آن با کمک API فراهم می‌شود و بقیه روند پرداخت در اپلیکیشن کیلید بانک آینده در اختیار شماست.

خیر؛ امکان ثبت درخواست پرداخت هر مبلغی وجود دارد و تصمیم‌گیرندگان اصلی شرکت درباره رد یا تایید آن تصمیم می‌گیرند.

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم