وب سرویس واریز وجه؛

سرعت انتقال وجه و تسویه‌حساب را به حداکثر می‌رساند!

اتوماسیون واریز و انتقال وجه یکپارچه

جیبیت
تخفیفان
زیبال

چرا وب سرویس واریز و انتقال وجه؟

با استفاده از این وب سرویس، برای واریز وجه کافی است شماره شبای مقصد را داشته باشید تا بدون نیاز به مراجعه به شعبه، واریز پایا، حساب به حساب دسته‌ای و اتوماتیک را انجام دهید. در واقع هرگونه انتقال وجه داخل نرم‌افزار شما انجام خواهد شد و نیاز به خروج از نرم‌افزار نیست.

evo0
evo1
evo2
evo3

تست فوری Transfer To API

برای اینکه عملکرد وب سرویس واریز وجه را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات حساب مقصد و مبلغ واریز، نتیجه فراخوانی را ببینید. برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1curl -X POST 'https://apibeta.finnotech.ir/oak/v2/clients/TestFn/transferTo?trackId=trackId' \2--header 'Content-Type: application/json' \3--header 'Authorization: Bearer 4--data-raw '{ "amount": 100005, "destinationFirstname": "ali6, "destinationLastname": "rahimi"7, "description": "test8, "destinationNumber": "IR41016000000004000002000"9, "paymentNumber": "33",10"reasonDescription": "2"11} '

درباره ما چه می‌گویند!

مهدی عبادی

مدیرعامل وندار

«همانطور که موسیقی سنتی در ذهنم با تصویر محمدرضا شجریان نقش می‌بندد، بانکداری باز هم نقش فینوتک را به یادم می‌آورد. بدون شک ابعاد، استانداردهای بومی و شکل و شمایل بانکداری باز را فینوتک در ایران تصویر می‌کند.»

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم