سرویس پرداخت با سامانه پل؛

سرعت بیشتر، کارمزد کمتر!

امکان واریز لحظه‌ای با سرعت بالا در ۲۴ ساعت شبانه‌روز

زرین‌پال
ایران درگاه
پرداخت با سامانه پل

چرا وب سرویس پرداخت با سامانه پل؟

با وب سرویس پرداخت با سامانه پل می‌توانید از حساب خودتان به شماره شبا دیگران به‌صورت لحظه ای پول واریز کنید. مزیتی که این سرویس نسبت به پایا، ساتنا و کارت به کارت دارد سرعت انتقال وجه بالاترو پرداخت کارمزد پایین‌تر است. برای استفاده از این وب سرویس، باید حساب مبدا بانک آینده باشد.

evo0

امکان پرداخت لحظه‌ای تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال

evo1

امکان انتقال بلافاصله از حساب خود به حساب دیگری

evo2

امکان واریز به حساب‌های فاقد کارت بانکی (قرض‌الحسنه، جاری و...)

evo3

پرداخت کارمزد کمتر نسبت به سایر روش‌های جایگزین

تست فوری Instant Payment API

برای اینکه عملکرد وب سرویس پرداخت لحظه‌ای (پل) را بهتر متوجه شوید، این نمونه کد را فراخوانی کنید و نتیجه را ببینید. این اطلاعات فرضی هستند؛ در عمل می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات، نتیجه فراخوانی را ببینید. برای مشاهده جزئیات شامل نحوه کارکرد، سرویس‌های تکمیلی و گزارش خطاهای احتمالی مستندات فنی فینوتک را مطالعه کنید. این کار به راه‌اندازی سریع‌تر کمک می‌کند.

1-- 'https://apibeta.finnotech.ir/oak/v2/clients/FnTest/instantPayment?trackId=trackId 2--header 'Content-Type: application/json' \3--header 'Authorization: Bearer' \4--data-raw '{ "amount": 15, "description": "تست"6, "reasonDescription": 47, "destinationFirstname": "علی"8, "destinationLastname": "رحیمی"9, "destinationNumber": "IR010100001000100080009000"10, "paymentNumber": 0441511
12}'

سرویس‌های دیگری که ممکن است مورد نیازتان باشد

سوالات متداول

در حال حاضر، سقف پرداخت با سامانه‌ی پل ۱۵ میلیون تومان است.

در سرویس واریز وجه اگر انتقال بین بانکی باشد وارد سیکل پایا می‌شود؛ اما در سرویس پرداخت با سامانه پل بلافاصله انتقال وجه بین بانکی انجام می‌شود.

Top

آیا می‌خواهید شروع کنید؟

این سرویس فقط به کسب‌وکارها ارائه می‌شود

ما به محقق شدن رؤیای شما کمک می‌کنیم